TINVEST

WYKONASTWO

Robimy Aluminium

TINVEST w charakterze podwykonawcy świadczy usługi z zakresie wykonawstwa stolarki i ślusarki aluminiowej dla budynków użyteczności publicznych oraz mieszkaniowych

Współpracujemy z renomowanymi producentami profili aluminiowych takich jak Yawal, Aluprof, Aliplast, Ponzio, posiadającymi wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie. Konstrukcje wykonywane są zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, projektami i najbardziej wyrafinowanymi pomysłami architektów czy inwestorów.

Fasady aluminiowe

Aluminiowe systemy fasadowe przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej używane także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe spełniające szczegółowe wymagania dotyczące funkcjonalności, estetyki, izolacji termicznej.

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe z wypełnieniem szklanym lub panelowe dostępne w systemach o najwyższej izolacyjności termicznej na zewnątrz jak i do zastosowań wewnętrznych.

Ślusarka aluminiowa PPOŻ

Ściany przeciwpożarowe, okna oddymiające czy drzwi dymoszczelne to rozwiązania, które dzięki postępowi technologicznemu chronią zdrowie i życie ludzi. 

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje fasadowe to niezwykle praktyczne osłony przeciwsłoneczne, które skutecznie chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem przy równoczesnym zapewnieniu odpowiedniego komfortu optycznego.

Elewacje wentylowane

Fasady wentylowane zewnętrznych okładzin elewacyjnych i doskonale nadają się do zamontowania zarówno w nowym budynku jak i modernizowanym w celu nadania mu nowoczesnego i estetycznego wyglądu.

Nasze

Realizacje

Basen olimpijski

Rzeszów

Hala sportowa

Kraków

Basen rekreacyjny

Lubaczów

Labolatorium badawcze

Boguchwała

Basen pływacki

Kraków

Dworzec PKP

Siedlce

KONTAKT

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Produkcja aluminium mieści się z zakładzie produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejsze urządzenia do cięcia i montażu konstrukcji aluminiowych

TINVEST Sp. z o.o.

ul. Głęboka 5
37-200 Przeworsk

Social Media