TINVEST

O NAS

Pasja jest Motorem

TINVEST Sp. z o.o.  z siedzibą w Rzeszowie to sprawnie rozwijająca się spółka deweloperska z doświadczeniem na rynku i sukcesami w realizacji wyjątkowych inwestycji.

Silną pozycję zawdzięczamy bogatemu doświadczeniu w branży budowlano-inwestycyjnej, wiedzy naszych specjalistów oraz umiejętności doboru najlepszych i godnych zaufania partnerów. Wyróżnia nas zaangażowanie, wyjątkowa dbałość o jakość oraz troska o rzetelne wykonanie każdego etapu inwestycji. Przygotowanie projektów powierzamy najbardziej utalentowanym architektom. Nadzór nad realizacją sprawują osobiście nasi inżynierowie i kadra techniczna. Naszą ofertę adresujemy przede wszystkim do ludzi sukcesu ceniących dbałość o każdy najmniejszy detal

NASZA MISJA

Naszą misją jest kreowanie przestrzeni i polepszanie jakości życia

które umożliwią przyszłym mieszkańcom realizację marzeń o wygodnym życiu w pięknych budynkach i pozwolą na swobodne korzystanie z zalet dobrych lokalizacji, a także nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. A wszystko to z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i dbałością o środowisko. Codziennie stawiamy sobie kolejne wyzwania, aby tworzyć jeszcze lepsze mieszkania i przestrzenie miejskie. Polepszamy jakość życia naszych Klientów, realizując wielofunkcyjne inwestycje mieszkaniowe oraz usługowe w pełni zintegrowane z otoczeniem i z własną infrastrukturą. W trosce o komfort i bezpieczeństwo systematycznie wprowadzamy też nowe rozwiązania.

„Twoi najbardziej niezadowoleni klienci stanowią największe źródło informacji” Niestety, ale z pozytywnych recenzji nie można się wiele nauczyć. Zwróć uwagę na negatywne opinie, tak jak zrobił to Bill Gates. Masz okazję zobaczyć swój produkt z zupełnie nowego punktu widzenia i otrzymać narzędzia, które pozwolą Ci go jeszcze bardziej udoskonalić. Nie lekceważ potęgi płynącej z opinii klientów. Bez nich, Twój sukces finansowy pozostałby tylko niespełnionym marzeniem.
Bill Gates,
współtwórca Microsoft Corporation

NASZE WARTOŚCI

01

Uderzenie

Jesteśmy ekspertami z pasją, tworząc środowiska do życia zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty perspektywy postrzegania jakości życia Wykraczamy poza strefę minimum i uderzamy z ofertą inne niż wszystkie.

02

Relacje

TINVEST to globalna sieć relacji z naszymi kolegami z naszymi partnerami z naszymi społecznościami. Jesteśmy czymś więcej niż sumą naszych części, jesteśmy sumą naszych ludzi.

03

Zobowiązanie

Nasze wyniki mają znaczenie … ALE! – nasze działania określają, kim jesteśmy. Zobowiązujemy się do uczciwości w działaniu. Wspieranie interesów klientów, maksymalizacja korzyści zbiorowych i  projektowanie na całe życie, a nie na cykle życia.

04

Zaufanie

Zaufanie jest nierozerwalnie związane z tym, kim jesteśmy i nierozerwalnie związane z tym, jak pracujemy. Zależy nam na budowaniu, ochronie i pogłębianiu zaufania — z naszymi współpracownikami i klientami o społecznościami, które tworzymy.

Social Media