TINVEST

Projekt Szeregówki Budziwojska

Inwestycja przewiduje wykonanie trzydzieści czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych co wpisuje się w założenia decyzji o ustaleniu warunków zabudowy w zakresie lokalizacji, formy oraz parametrów zabudowy. Drogę dojazdową zlokalizowano wzdłuż zachodniej granicy działki. Droga w formie ciągu pieszo-jezdnego o szerokości 5m zapewnia dostęp do budynku oraz dojazd do miejsc postojowych i garaży. Budynki usytuowane są w taki sposób, aby każdy lokal mieszkalny miał dostęp do ogrodu zlokalizowanego od strony wschodniej. Wielkość ogrodów jest inna dla każdego budynku i wynika z kształtu działki. Budynki odsunięte są od drogi dojazdowej o min. 6m, co zapewnia możliwość wykonania dodatkowego miejsca postojowego przed wjazdem do garażu oraz znacząco powiększa teren działki przynależnej do każdego lokalu.

UKŁAD FUNKCJONALNY
Każdy budynek posiada dwa miejsca postojowe: na podjeździe oraz jedno w garażu. W budynku znajduje się jeden niezależny lokal mieszkalny, dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się wiatrołap z garderobą, garaż jednostanowiskowy z kotłownią, kuchnia toaleta oraz salon z jadalnią wraz z wyjściem na ogród. Na piętro prowadząc schody zabiegowe z holu. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, łazienka oraz sypialnia rodziców z wydzieloną garderobą oraz osobną łazienką. Dodatkowo dostępny jest także strych do aranżacji własnej.
FORMA

Wielkość zabudowy oraz gabaryty i parametry budynku wynikają z decyzji o ustaleniu warunków zabudowy. Zaprojektowana forma jest prosta i czytelna. Formalny podział budynku na lokale ma nawiązywać do szeregu niezależnych budynków w zabudowie bliźniaczej. Część wejściowa znajduje się w podcieniu, który stanowi zadaszenie wejścia oraz uatrakcyjnia wizualnie elewację frontową. Bryła budynku nawiązuje do współczesnych trendów zabudowy jednorodzinnej szeregowej. Proponowana kolorystyka: elewacja biała z wstawkami w kolorze szarym oraz deski elewacyjnej kompozytowej. Stolarka okienna i drzwiowa w kolorze grafitowym. Dach z blachy panelowej w kolorze szarym.

Lokalizacja:

Rzeszów
ul. Budziwojska
ul. Stokowa

Stadium:

Projekt budowlany

Planowane rozpoczęcie budowy:

3 kw. 2023 r.

Projektant:

FORMARCHITEKCI

Rezerwacja lokali:

30.06.2023 r.

Social Media